صفحه ها
دسته
وبلاگ هاي مذهبي
لینک های مذهبی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 558758
تعداد نوشته ها : 744
تعداد نظرات : 85
Rss
طراح قالب
GraphistThem253
 لاریجانی: خیزش عظیم ملت پای صندوق‌های رأی نتیجه تدابیر رهبری است
آفتاب: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: «خیزش عظیم ملت برای حضور در پای صندوق‌های رأی در نتیجه تدابیر مقام معظم رهبری است».

علی لاریجانی صبح امروز پس از انداختن رأی خود در صندوق شماره یک استان قم در حرم مطهر حضرت معصومه(س) در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد: «امروز روز بسیاری مهمی برای مردم و کشور ایران است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند مردم امروز حضور گسترده در صحنه داشته و در انتخابات مشارکت می‌کنند». 

وی بیان داشت: «حضور مردم در عرصه انتخابات باعث می‌شود که بسیاری از مسائل چشمگیر کشور برطرف شده و این حضور نشانه این است که مردم می‌خواهند در سرنوشت خود مشارکت داشته باشند».
 
رئیس مجلس شورای اسلامی شرایط و پیشرفت‌های کنونی کشور را مرهون پیروزی انقلاب اسلامی دانست و افزود: «امام راحل راه را برای مردم مشخص کردند و این خیزش عظیم ملت نیز در نتیجه تدابیر مقام معظم رهبری بوده و ایشان در این دوره از انتخابات زمینه مشارکت مردم را مشخص کردند».
 
وی تأکید کرد: «مردم با حضور در پای صندوق‌های رای بسیاری از خواسته‌های خود را مطرح می‌کنند و پشتوانه مردمی برای هرکدام از کاندیداها که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود،‌ از اهمیت زیادی برخوردار است». 

لاریجانی بیان داشت: «دشمنان هیچ‌گاه تصور نکنند که رای مردم ایران تصنعی است،‌بلکه رای ملت یک رأی کاملاً جدی بوده و سبب قوت قلب مسئولان است». 

وی ادامه داد: «حضور جدی مردم در عرصه انتخابات هزینه‌های کشور را پایین می‌آورد و دشمنان را به عقب می‌راند». 

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: «این حضور چشمگیر مردم در صحنه پشتوانه بسیار بزرگی برای مسئولان نظام است تا با دقت و سرعت در راه خدمت به مردم گام بردارند». 

وی با بیان اینکه مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی حجت را تمام کردند، اظهار داشت: «این انتخابات نشان می‌دهد که در کشور ما مردم‌سالاری دینی یک امر واقعی است و مردم نیز باید توجه داشته باشند که همواره در مسیر امام و انقلاب گام بردارند». 

لاریجانی تصریح کرد: «مدلی که امام راحل در کشور پایه‌گذاری کردند یک مدل دموکراتیک است و در کشور و منطقه این مدل تاثیرگذاری بسیاری دارد».
منبع:aftabnews.ir

دسته ها : انتخابات
جمعه بیست و دوم 3 1388
X